HC REBEL MĚSTO NEJDEK

Mladší žáci ročník 2007 - 2008

 

 

 

 
SOUTĚŽE MLADŠÍCH ŽÁKŮ - skupina 20 sezona 2017 -2018
Základní soutěž společná s mužstvy ústeckého kraje od 9. 9 do 5. 11 2017
           
Nasazení: 1. HC Roudnice n. Labem    
  2. HC Slovan Louny "B"      
  3. Sport Most "B"      
  4. HC Rebel město Nejdek    
           
Rozpis utkání HC Rebel město Nejdek    
           
herní kolo č. utkání termín domácí hosté zač. utkání
1. U5001 09.09.2017  HC Roudnice n. Labem HC Rebel město Nejdek   10:00
2.  U5003 16.09.2017 HC Rebel město Nejdek Sport Most "B"   11:30
3. U5005 24.09.2017 Slovan Louny "B" HC Rebel město Nejdek   10:00
4.  U5007 28. 09. HC Rebel město Nejdek  HC Roudnice n. Labem  
5. U5009 30. 09. Sport Most "B" HC Rebel město Nejdek    12:30
6. U5011 07. 10 HC Rebel město Nejdek Slovan Louny "B" 11:30
7. U5013 14. 10.  HC Roudnice n. Labem HC Rebel město  Nejdek 11:30
8. U5015 15. 10. HC Rebel město Nejdek Sport Most "B" 11:30
9.  U5017 21. 10 Slovan Louny "B" HC Rebel město Nejdek 12:00
10. U5019 26. 10. HC Rebel město Nejdek  HC Roudnice n. Labem 11:30
11. U5021 28.-29. 10 Sport Most "B" HC Rebel město Nejdek  
12. U5023 04. 11 HC Rebel město Nejdek Slovan Louny "B"  
           

 

KARLOVARSKÝ POHÁR - druhá část soutěže    
           
Nasazení: 1. HC Rebel město Nejdek    
  2. HC Karlovy Vary      
  3. HC Mariánské Lázně      
  4. HC Cheb      
  5. HC Sokolov      
  6. HC Ostrov      
  7. HC Tachov      
           
Rozpis utkání - KARLOVARSKÝ POHÁR    
           
herní kolo č. utkání termín domácí hosté zač. utkání
1.    11.-12. 11 HC Karlovy Vary HC Rebel město Nejdek  
2.    18.-19. 11 HC Rebel město Nejdek HC Mariánské Lázně  
3.   25.-26. 11 HC Cheb HC Rebel město Nejdek  
4.   03. 12. HC Rebel město Nejdek HC Sokolov  
5.   09.-10. 12 HC Ostrov HC Rebel město Nejdek  
6.   07. 01. HC Rebel město Nejdek HC Tachov  
7.   13.-14. 01 HC Rebel město Nejdek HC Karlovy Vary  
8.   27.-28. 01 HC Mariánské Lázně HC Rebel město Nejdek  
9.   03.-04. 02 HC Rebel město Nejdek HC Cheb  
10.   24.-25. 02 HC Sokolov HC Rebel město Nejdek  
11.   04. 03. HC Rebel město Nejdek HC Ostrov  
12.   10.-11. 03 HC Tachov HC Rebel město Nejdek  

 

TOPlist