HC REBEL MĚSTO NEJDEK

Nábor

  

Nábor hokejistů

 
milé děti, chcete se naučit bruslit? Chcete se naučit hrát lední hokej? Chcete poznat nové kamarády? Přijďte mezi nás na zimní stadión v Nejdku od 1. září  každé úterý a čtvrtek od 16:15 hod.

V kroužku ledního hokeje většinou začíná kariéra mladých hokejistů a hokejistek. Zájemci o lední hokej se po zvládnutí základních bruslařských dovedností pozvolna přesouvají mezi hokejisty. Stačí nahlásit trenérům bruslení, že máte zájem o lední hokej a zástupci klubu se již postarají o zařazení mladého hokejisty do hokejového klubu HC Rebel město Nejdek a do jednotlivých tříd dle věku dítěte. Nábor je zaměřen na ročníky 2010 – 2005 (případně mladší borce), radost máme z každého nového hokejisty i hokejistky!

Našim malým hokejistům se na ledě i mimo něj věnují školení trenéři, na které jako metodik a šéftrenér klubu dohlíží p. Rostislav Špírek s trenérskou licencí B, který je v našek kroužku a klubu zařazen z projektu ČSLH  " profesionální trenér do každého malého klubu", dále je zde hlavní trenér p. Jaroslav Kliment s  trenérskou licencí B. Cílem je, aby naši hráči byli po sportovní i lidské stránce v opravdu kvalitních rukou. 
Jsme velice rádi za každé dítě, které se rozhodne sportovat a nesedět jen doma u televize a PC. Rodičům se snažíme usnadnit první hokejové krůčky jejich ratolestí tím, že malým hokejistům v přípravce klub poskytne k zapůjčení výstroj zdarma. Připravujeme různé propagační a reklamní předměty, budujeme u kluků pocit sounáležitosti s kvalitním a sebevědomým kolektivem. Dělá nám radost, že naši malí a mladí hokejisté jsou ve škole ve svých třídách oblíbení a uznávaní, jsou vysportovaní a zdravě sebevědomí, nebojí se komunikovat.
 

Kontakt: 603 260 986, Bystřický Marcel - vedoucí HC REBEL město NEJDEK – mládež

               603 836 466, Kliment Jaroslav - hlavní trenér

               702 938 383, Špírek Rostislav - metodik, nábory, šéftrenér

Hokej hrají kluci i holky!

 
TOPlist