LEGENDÁRNÍ TOMÁŠ VOKOUN V NEJDKU:

Mistr světa a olympijský medailista Tomáš Vokoun poctil svojí návštěvou trénink dětí a poté i A-týmu Rebelu Nejdek.Bylo to nádherné překvapení pro děti.Když malincí hokejisté zjistili,o koho se jedná,tak tomu nemohli uvěřit.Pro naše žáčky to byl obrovský zážitek.Kluci se mohli s Tomášem vyfotit a nechali si ho také podepsat na všechno možné.Byl to úžasný zážitek jak pro rodiče,tak pro děti.

MARTIN FRK V NEJDKU:

29.8.2015 navštívil trénink dětí na zimním stadionu v Nejdku talentovaný hokejista působící za velikou louží Martin Frk.Jeho kariéra začala v Karlových Varech,odkud ho draftoval slavný klub NHL Detroit Red wing. Momentálně hraje nižší AHL v klubu Grand Rapids Griffins.Pro děti to byl super zážitek,když se mohli prohánět po ledě s Martinem,který si vzal na sebe výstroj a absolvoval celý trénink.Samozřejmě se to neobešlo bez autogramiády a focení. 

 

Nábor hokejistů 2014/2015

Milé děti chcete se naučit bruslit?Chcete se naučit hrát hokej?Chcete poznat nové kamarády?Přijd´te mezi nás na zimní stadión v Nejdku každé úterý a čtvrtek od 16:15h.V kroužku ledního hokeje většinou začíná kariéra mladých hokejistů a hokejistek.Zájemci o lední hokej se po zvládnutí základních bruslařských dovedností a po nafasování hokejové výstroje pozvolna přesouvají mezi hokejisty.Stačí nahlásit trenérům bruslení,že máte zájem o lední hokej a zástupci klubu se již postarají o zařazení mladého hokejisty do hokejového klubu HC Rebel město Nejdek a do jednotlivých tříd podle věku dítěte.Nábor je zaměřen na ročníky (2008-2005=případně mladší borce).Radost máme z každého nového hokejisty i hokejistky!!!!Hokejovou výstroj dostanou zapůjčenou od klubu,stačí mít vlastní brusle.

 

PROČ BYCH MĚL ZAČÍT???

Lední hokej je český národní sport,patříme k nejlepším týmům planety,máme zlaté medaile z olympiády i mistrovství světa.Řada českých hráčů se dokázala prosadit v nejslavnějších soutěží světa NHL,ale hlavně lední hokej je krásný a divácky velmi atraktivní!!!!Naučím se bruslit,získám sílu,vytrvalost,rychlost,zlepším koordinaci.Zvýším si sebevědomí,naučím se soupeřit a osvojím si pravidla fair play.Naučím se zvládat i mnoho dalších sportovních aktivit jako je běhání,skákání a speciální obratnost.Nejdůležitější je však zábava,kterou hokej poskytuje.Dovednosti,které se naučím,podpoří to,co se učím doma a ve škole.Týmová spolupráce rozdělení úkolů,vzájemná podpora to jsou vlastnosti,které uplatním i ve svém životě. 

HC REBEL MĚSTO NEJDEK:

Lední hokej na Karlovarsku je velmi oblíbeným sportem.Po rekonstrukci a zastřešení Zimního stadiónu,dokončení výstavby nových šaten pro mládež máme pro naš  sport v Nejdku vynikající podmínky.V posledních sezónách máme přihlášeny hokejové soutěže v jednotlivých kategoriích,odpřípravky až po A-tým.Nejmladší žáci ročníky 2005-2007 nastupují v krajské lize karlovarského kraje a účastní se řady velkých turnajů(je to nejvyšší soutěž v této věkové kategorii).

MUŽI HRAJÍ KRAJSKOU SOUTĚŽ PLZEŃSKÉHO KRAJE:

Trénujeme pravidelně od září do dubna na zimním stadiónu v Nejdku.O víkendech se jednotlivé týmy účastní mistrovských soutěží či turnajů.Od května do července organizujeme na hřištích a v tělocvičnách tvz.letní  přípravu a dále v ní pokračujeme v srpnu,kde hráči začínají posilovat,baví se fotbalem,dalšími sporty a stmelují partu před nadcházející sezónou.

PŘÍPRAVKA,TEDY DĚTI PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU SI HLAVNĚ HRAJÍ,UČÍ SE BRUSLIT A ZÍSKÁVAJÍ OBRATNOST:

Našim malým hokejistům se na ledě věnují školení trenéři na které jako metodik a šéftrenér dohlíží hlavní trenér p.Jaroslav Kliment s trenérskou licencí B.Cílem je,aby naši hráči byli po sportovní lidské stránce v opravdu kvalitních rukou.Jsme velice rádi za každé dítě,které se rozhodne sportovat a nesedět jen doma u televize a PC.Rodičům se snažíme usnadnit první hokejové krůčky jejich ratolestí tím,že malým hokejistům v přípravce klub poskytne k zapůjčení výstroj zdarma.Připravujeme různé propagační a reklamní předměty,budujeme u kluků pocit sounáležitosti s kvalitním a sebevědomím kolektivem.Dělá nám radost,že naši malí a mladí hokejisté jsou ve škole ve svých třídách oblíbení a uznávaní.Jsou vysportovaní a zdravě sebevědomí,nebojí se komunikovat.Sport našich dětí financujeme z pravidelných ročních příspěvků rodičů,grantů města Nejdku,ČSLH a případných sponzorských darů.Z toho hradíme rozhodčí,výstroje pro nováčky,startovné v soutěžích a další běžné provozní výdaje.Mládežnický hokejový klub je od seniorského A-týmu mužů finančně oddělen.Klub se snaží,aby byl hokej dostupný pro každého!!!!!Členské příspěvky jsou v Nejdku jedny z nejnižších v republice.V době tréninků a zápasů se již žádné poplatky neplatí.Jako každá zdravá organizace samozřejmě hledíme do budoucna,snažíme se svou činnost postupně vylepšovat.Nejdůležitější je každoroční nábor nových hokejistů,důležitý pro budoucnost našeho klubu. Dbáme na vzdělávání trenérů.Radost máme z provedené rekonstrukce zimního stadiónu,který  svým zázemím patří mezi nejhezčí  menší hokejové stánky v Čechách.Máme podporu vedení města.Díky zázemí se chceme zařadit mezi  tvz.hokejová města.

HOKEJ HRAJÍ KLUCI I HOLKY!!!!!

 

SPOLEČNÉ FOCENÍ HRÁČŮ 2014/2015:

 

 

 


65 TH 2022 kluby 120 600