OHLÉDNUTÍ ZA UPLYNULOU SEZÓNOU 2018/2019:

Je již skoro měsíc,kdy hokejisté našeho klubu sehráli svá poslední mistrovská utkání.Sezónu na domácím ledě završili turnaji,při kterých to Nejdečákům jen ,,cinkalo".V součastné době si všichni víceméně užívají volný duben,potom začne všem mládežnickým týmům aktivní příprava na nadcházející sezónu 2019/2020.Jako obvykle si ještě nazují kopačky a budou se účastnit fotbalových turnajů.Kategorie mužů: se po první části soutěže umístila na druhém místě a tudíž následovalo osmifinále s týmem HC Mariánské Lázně.Po vítězném rozhodujícím  duelu jsme se probojovali do čtvrtfinále,ve kterém nás čekali hráči ze Sokolova.Po velice kvalitních a vyrovnaných duelech rozhodlo opět poslední utkání,ve kterém byl HC Rebel Nejdek štastnějším týmem a nám se podařilo postoupit do semifinále kde jsme narazili na tým HC Klatovy.HC Rebel uspěl v semifinále až na nájezdy,kde se rozhodlo v šestnácté sérii v náš prospěch a tudíž jsme postoupili do finále kde se utkáme s týmem HC Rokycany o prvenství v celé soutěži.V konečném součtu této kategorie HC Rebel tak může obsadit nejhůř druhé místo.Trenérovi  Martinu Gombárovi a asistentovi Rudolfu Mudrovi patří velké poděkování.Starší žáci pod trenérským vedením Jaroslava Klimenta a Jaroslava Klimenta ml. a mladší žáci trenéra Rostislava Špírka společně sehráli ligové soutěže,hrající se v rámci Karlovarského a Severočeského kraje.U starších žáků byla výsledková bilance částečně kladná,ale u mladších žáků to bylo naopak.Mládežníci se postupně utkali s těmito týmy:HC Trhači Kadaň,HC Klášterec nad Ohří,HC Čerti Ostrov,HC Energie Karlovy Vary,HC Baník Sokolov,HC Stadión Cheb,HC Mariánské Lázně,HC  Tachov.Mladší žáci se poslední březnovou sobotu  zúčastnili turnaje v  Nejdku.Po vánocích jsme pro starší žáky uspořádali venkovní utkání-Winter Classic.Na konci sezóny ještě turnaj mladších žáků.Tým přípravek 4.tříd:který vedl Miroslav Anton celou sezónu odehrál na celé hřiště rozpůlené mantinely v turnajových zápasech.Výsledková bilance byla částečně kladná.Někdy se vyhrálo,někdy prohrálo.Turnajů se zúčastnila tato mužstva:HC Čerti Ostrov,HC Energie Karlovy Vary,HC Baník Sokolov,HC Stadión Cheb,HC Mariánské Lázně.Mistrovské zápasy,které se hrály turnajovým způsobem na malém hřišti,sehráli týmy z přípravkek 3.tříd:trenéra Miroslava Antona a taktéž přípravka 2.tříd:trenérů Pavla Dvořáka a Rostislava Špírka.Kluci a děvčata si v mistrovských zápasech poměřili své síly s týmy z celého Karlovarského kraje.Hráči ročníku 2011 zavítali na vánoční turnaj do Mariánských Lázní.I díky náborovým akcím se o kluky i holky rozrostla naše bruslařská přípravka:pod vedením Rostislava Špírka a Marcela Bystřického.Hlavním cílem je naučit děti bruslit.Ti zdatnější postupují do kategorie přípravek,kde mají možnost zapojit se  do mistrovských zápasů a vyzkoušet si v praxi jednu z nejrychlejších her na světě.Během sezóny se nám podařilo uspořádat několik zajímavých akcí.I v letošní sezóně jsme pokračovali ve spolupráci na projektu ČSLH ,,POJDˇHRÁT HOKEJ"a díky tomu jsme v září a v lednu uspořádali velké nábory nových nadějí.Naši trenéři se dětem věnovali jak na ledě tak i mimo něj.Chlapci a děvčata si odnesli spoustu zážitků,malé dárky a jejich rodiče dostatek informací o ledním hokeji u nás v Nejdku.V rámci projektu se budou tyto akce uskutečňovat po další roky,pravděpodobně vždy v září a v lednu.Naše hokejová základna se tak stále více a více rozrůstá o další hokejové naděje-chlapce,ale i děvčata!!!Na závěr mi dovolte,abych jménem celého klubu poděkoval městu Nejdek za finanční podporu a za možnost využití zázemí zimního stadiónu,prostřednictvím kterého jsou financovány mládežnické kategorie.Nemalé  díky  patří i všem našim sponzorům.Bez toho bychom kvalitní hokej v našem městě nemohli hrát.Hráčem navíc bylo ve všech kategoriích i početné a hlasité publikum,proto patří všem našim věrným fanouškům a všem rodičům obrovské poděkování.Vydržte u hokeje,hlavně nejdeckého i nadále!!!Více informací o nejdeckém hokeji si můžete najít na webové stránce hcrebelnejdek.cz nebo facebookové stránce klubu pod hlavičkou HC Rebel Nejdek.Atˇ je příští nejdecká sezóna výkonnostně alespon´ stejně kvalitní jako ta letošní,možná ještě víc.NASHLEDANOU  v příští hokejové sezóně!!!!

 

ČERT A MIKULÁŠ NA NEJDECKÉM LEDĚ (-S PŘEKVAPENÍM PRO DĚTI):

Hokejový klub HC Rebel město Nejdek připravil pro své nejmenší hokejisty návštěvu čertů,Mikuláše a anděla přímo na ledě v úterý 3.12.2019 pro hokejové skupiny 1,2,3 a 4.třídy.I  přes pár slziček a vystrašených pohledů všechny děti slíbily,že budou hodné a předvedly své dovednosti na ledě.O mikulášskou nadílku se postarali hokejisté z HC Rebel Nejdek,kteří pro děti připravili balíčky sladkostí.A  na závěr jako překvapení na led přišli též KRAMPUS čerti z Krušnohor.

 

LISTOPADOVÉ SETKÁNÍ:

Na listopadový trénink MŽ 27.11.2019 zavítal nynější trenér mládeže David Šalamoun,kterého předem domluvili trenéři MŽ p.Rostislav Špírek a Petr Manlík.Hráčům ukázal a vysvětlil jak mají bruslit a jak používat hokejku.Nejvíce hráče zaujalo, když jim David předvedl pohyb při zpracování puku ve hře.Po tréninku následovala debata a společné focení.Trenérům děkujeme za zprostředkování návštěvy.

 

POSLEDNÍ HOKEJOVÉ UTKÁNÍ 3.TŘÍDY HC Rebel Nejdek -SEZÓNY 2018/2019:

Dne 10.3.2019 se odehrál na zimním stadiónu v Nejdku poslední hokejový miniturnaj 3.tříd.Naši malí Rebelové(HC Rebel Nejdek) zápasy proti týmům HC Čerti Ostrov a HC Baník Sokolov dokázali s převahou dotáhnout do vítězného konce.Tým hrál ve složení:Brankář:Šimon Poleno Hráči:William Hoger,Vladimír Zima,Jakub Veselý,Nicol Hogerová,Tadeáš Dutz,Roman Kováč.Trenér:Marcel Bystřický Vedoucí týmu:Vilém Hoger

Děkujeme všem malým hokejistům(a rodičům)za krásné sportovní výkony v celé sezóně 2018/2019 a za reprezentaci města Nejdek

 

POSLEDNÍ TURNAJ SEZÓNY 2.TŘÍDY HC Rebel Nejdek:

Dne 2.3.2019 odehrála 2.třída HC Rebel Nejdek poslední turnaj sezóny na svém zimním stadiónu v Nejdku.Rebelové sehráli dvě utkání s HC Baník Sokolov a HC Stadión Cheb,oba zápasy dovedli mladí Rebelové do vítězného konce,za výsledkem byla vidět práce trenérů,kteří během dlouhé sezóny připravují mladé hráče na zápasy a v tvrdé konkurenci dokáží vítězit.

 

FANDÍME NEJDECKÉMU HOKEJI:Dne 2.3.2019 se odehrálo PLAY- OFF utkání semifinále Karlovarského kraje na nejdeckém zimním stadiónu mezi týmy HC Rebel Nejdek a HC Baník Sokolov,které skončilo vítězstvím domácího týmu HC Rebel Nejdek 6:1.Na tento zápas přišly fandit i naděje nejdeckého hokeje ze 2 a 3 .tříd.Děkujeme nejdeckému ,,A-týmu" za vítězný zápas a za pování do VÍTĚZNÉ kabiny,kde si děti užily vítězný pokřik.

 

WINTER CLASSIC-STARŠÍ ŽÁCI: Dnes již jen výjimečně můžeme vidět tvz.Winter Classic-to je hokej na přírodně zamrzlém rybníku.V našem městě Nejdek byl k vidění na rybníku Chobotky sídlišti 9.května.Trenér Jaroslav Kliment ml.naplánoval přátelský zápas mezi staršími žáky HC Rebel Nejdek.Termín byl stanoven na 26.1. 2019. Připravili jsme branky a veškeré vybavení,které bylo potřeba a dopravili ho na ledovou plochu. Led byl jak se sluší a patří,jen přes noc na plánovanou akci napadlo asi 20 cm čerstvého sněhu,které jsme museli z ledové plochy odstranit,ale to nikoho neodradilo.Rebelové si led očistili a mohlo se začít hrát.Většina kluků byla ten den na přírodním ledě poprvé v životě a o to to pro ně bylo zajímavější.Nezáleželo na tom,kdo vyhraje.Oba týmy bojovaly ze všech sil,ale rivalita červených a černých byla na první pohled znatelná,přesně tak,jak jsou kluci zvyklí z klasických mistrovských zápasů.Po oficiálním ukončení zápasu obdrželi kapitáni obou týmů čokoládové poháry,které s celým týmem spořádali.Po té se i nadále hrálo.Přes celkem husté sněžení hráli Rebelové téměř tři hodiny. Kolemjdoucí přišli fandit,dokonce jsme na ledové ploše opekli buřty na grilu.Nálada byla více než skvělá.Poděkování za super připravenou akci. 

 

 

MINIHOKEJ-2.TŘÍDA HC Rebel Nejdek:

První únorovou neděli mladí hráči 2.třídy HC Rebel Nejdek odehráli v Sokolově tři utkání v minihokeji.Jejich soupeři byly týmy HC Baník Sokolov A,B a HC Energie Karlovy Vary.Našim hráčům se velmi dařilo a zvítězili ve všech utkáních.Tým hrál ve složení:Brankář:Tomáš Nováček Hráči:Petr Koblížek,Tadeáš Dutz,Adam Lalik,Matyáš Dvořák,Kryštof Šilhan,Tomáš Polák,Petr Červinka,William Hoger.Trenér:Pavel Dvořák a vedoucí týmu:Martin Lalik

 

HOKEJOVÉ UTKÁNÍ MLADÝCH NEJDECKÝCH NADĚJÍ:

V lednu a v únoru 2019 sehrála 3.třída dva turnajové víkendy.Dne 13.1.2019 se hrálo na zimním stadiónu v Mariánských Lázních.Nejdecký tým se zde utkal s mužstvy HC Čerti Ostrov a HC Mariánské Lázně.Dne 26.1.2019 proběhly na zimním stadiónu v  Nejdku zápasy 3.tříd v ledním hokeji.Naši malí reprezentanti města hráli dvě utkání a to s týmy Sokolova a Mariánských Lázní.V sobotu 9.2.2019 se hrálo na zimním stadiónu v Ostrově.Nejdecký tým se zde utkal s mužstvy HC Čerti Ostrov a HC Energie Karlovy Vary.O dva týdny později v sobotu 23.2.2019 se hrálo na zimním stadiónu v Mariánských Lázních.Nejdecký tým se zde utkal s mužstvy HC Stadión Cheb a HC Mariánské Lázně.Utkání byla téměř vyrovnaná s proměnlivými výsledky.Někdy se prohrálo a někdy nám přála výhra.Hlavní je,že děti sportují a mají radost ze hry.SOUPISKA HC Rebel Nejdek:Trenér:Miroslav Anton,Zastupující vedoucí týmu:Vilém Hoger,BRANKÁŘ:Šimon Poleno HRÁČI:William Hoger,Nicol Hogerová,Jakub Veselý,Miroslav Romanjuk,Tadeáš Dutz,Jan Eschler.Všem patří velký dík za reprezentaci svého města.

 

HOKEJOVÁ SEZÓNA V PLNÉM PROUDU:

Při listopadovém zápase mladších žáků HC Rebel Nejdek nás nečekaně překvapil na zimním stadionu v Nejdku,svou milou návštěvou  dlouholetý hokejový reprezentant a v současné době trenér,hokejová legenda ANTONÍN STAVJAŃA.Dětem tato osobnost není moc známá,ale rodiče si pamatují.

 

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA NA LEDĚ:

Na 6.12.2018 byla ve spolupráci s rodiči a mužstvem z A-týmu HC Rebel Nejdek připravena pro naše malé hokejisty pro zpestření tréninku mikulášská nadílka na ledě.

 

SOUTĚŽ O POHÁR KARLOVARSKÉHO KRAJE:

Po několika letech se pod hlavičkou HC Rebel Nejdek zapojil do soutěže o pohár Karlovarského kraje také tým starších žáků(ročník 2005/2006) pod vedením trenéra J.Klimenta .Žáci trénují 4x týdně a pátý dobrovolný individuální trénink je vždy orientován na určitou specializaci jako je střelba,obrana,útoky apod.Každý víkend se hraje mistrovský zápas s jedním z 9 týmů starších žáků,které jsou společně s námi v soutěži.Aktuálně jsme v tabulce na páté pozici v těsném závěsu za týmem HC Tachov a HC Stadion Cheb.Budeme rádi,když přijdete podpořit náš tým na ZS Nejdek.Věřte,že je na co koukat,jako jeden z úspěchů se nám na domácím ledě podařilo porazit vedoucí tým tabulky HC Energie Karlovy Vary.Na závěr sezóny,přesněji 29.3 až 31.3. plánujeme uskutečnit víkendový turnaj starších žáků pro 7 týmů s podporou města Nejdku a mezinárodní účastí,na který jste všichni srdečně zváni.Tuto sezónu  se podařilo pěti hráčům prosadit v projektuVTM(výběr talentované mládeže Karlovarského kraje).Jedná se o tyto hráče:UHLÍK JAN,UHLÍK PAVEL,SALINGER FILIP,ŠILHAN ŠIMON,BYSTŘICKÝ VÍTEK.

 

VÁNOČNÍ TURNAJ V MARIÁNSKÝCH LÁZNÍ:

Mladí hokejisté HC Rebel Nejdek se v neděli 30.prosince 2018 zúčastnili VÁNOČNÍHO TURNAJE V MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH,kde po náročných bitvách vybojovali krásné 7.místo.Turnajového klání se zúčastnila mužstva HC Škoda Plžeń,HC Meteor Třemošná,HC Tachov,HC Baník Sokolov,HC Domažlice.Pro mladé Rebely to byla zajímavá hokejová zkušenost a pro mnohé hráče motivace do dalších tréninků.Tým hrál ve složení:brankáři-Matěj Kenkuš,Tomáš Nováček hráči-J.Veselý,A.Lalik,P.Koblížek,R.Kováč,V.Celuchová,T.Dutz,T.Polák,M.Dvořák,L.Bukera,A.Celuchová,V.Jodlová,D.Oláh,K.Šilhan,pod vedením trenéra : P.Dvořáka a vedoucího týmu:M.Lalika

 

 

 

 

 


65 TH 2022 kluby 120 600