Hokejová třetí třída pod vedením trenéra Pavla Dvořáka odehrála úspěšnou sezonu.Mladí hokejisté zvítězili v mnoha svých zápasech a celkově nastříleli 201 branek.V prosinci se konal tradiční vánoční turnaj v Mariánských Lázní,kde vybojovali stříbrné medaile a cestou do finále porazili hokejové týmy z PLZNĚ,CHEBU,SOKOLOVA i domácí MARIÁNSKÉ LÁZNĚ.I druhá třída za sezonu jen málokdy našla svého přemožitele a na vánočním turnaji v Ostrově obsadila první místo.Za úspěchem našich hokejistů stojí pozitivní a nadšený přístup hráčů k tréninkům,účast na pravidelných víkendových turnajích,ale i podpora rodičů,kterým děkujeme.Poděkování patří také trenérům,vedoucí týmu paní Haně Kováčové,ale celému klubu HC Rebel Nejdek a městu Nejdek.

65 TH 2022 kluby 120 600